Leader
30 مهر 1397 ساعت 16:35

من مبلغ این کتاب هستم

استاد پناهیان:

حتماً کتاب خاطرات شهید ابراهیم هادی را بخوانید/با مطالعۀ این کتاب نگاه و رفتارتان عوض می‌شود

بیشتر بدانید
Cloud
Masjed

نظر امام خامنه ای درباره شهید ابراهیم هادی

امام خامنه ای:

شهدایی که برای نگارش زندگی‌شان انتخاب می‌شوند، شهدایی باشند که شخصیت آنها به قول معروف کاریزما داشته باشد

بیشتر بدانید

یادواره شهید ابراهیم هادی در دانشگاه آزاد زاهدان

یادواره شهید ابراهیم هادی در دانشگاه آزاد زاهدان 

 مراسم یادواره شهدای جاویدالاثر کانال کمیل، شب گذشته در مسجد النبی(ص) دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام محمد راهداری، مدیر اداره فرهنگ دانشگاه آزاد زاهدان گفت: برگزارکنندگان این یادواره، عاشقانه تلاش ورزیدند و برای زنده نگهداشتن یاد شهدا از کلاس‌های درس خود چشم‌پوشی کردند.

 

وی افزود: همانطور که امام راحل تأکید داشتند که نام و یاد شهدا به فراموشی سپرده نشود و رهبر معظم انقلاب نیز همواره ما را به این امر سفارش می‌کنند، دانشجویان بسیجی نیز درصدد یادکردن از یادگارهای هشت سال دفاع مقدس برآمدند.

 

مدیر اداره فرهنگ دانشگاه آزاد زاهدان با تشکر از دانشجویان اهل سنت حاضر در مراسم، تصریح کرد: شهدای ما از نهضت سالار خود اباعبدالله پیروی کردند و امام حسین(ع) کسی است که در اربعین یک وحدت بیست میلیونی را به راه انداخته است.

 

حجت الاسلام راهداری اظهار داشت: کسانی که در برگزاری چنین مراسماتی نقش دارند قطعا جایگاه خاصی به درگاه الهی دارند اینگونه برنامه‌ها همگان را به تعجب وامی‌دارد که پس از سی سال از شهدای کانال کمیل یاد شود.

 

همچنین در این مراسم عیسی میری، روایتگر ویژه کانال کمیل گفت: شهدای ما همچون آیه‌های قرآن مقدس هستند و تفسیر آنان از زبان گنه‌کارانی چون ما غیرممکن است.

 

وی عنوان کرد: شهدا همواره به یاد ما هستند و چنین مراسمی را خود آنان میگردانند قطعا حضرت اباعبدالله نیز از ما یاد خواهند کرد.

 

روایتگر ویژه کانال کمیل با بیان خاطراتی از زبان خانواده شهدای کانال کمیل یادآور شد: دعوت‌شدگان به چنین مجلسی، نظرکرده شهدا و مورد شفاعت آنان هستند چه شده است که شهید ابراهیم هادی خریدار شما شده است؟! شهدای کانال کمیل همچون ارباب خود پنج روز را با لب تشنه از وطن دفاع کردند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم، از خانواده شهید ذوالفقاری تقدیر و از نفرات برگزیده مسابقه دلنوشته به شهید هادی تجلیل بعمل آمد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

سامانه پیامکی گروه شهید ابراهیم هادی

همسنگران گرامی : 
جهت عضویت در سایت شهید ابراهیم هادی می توانید با ارسال یک پیامک حاوی نام و نام خانوادگی خود به شماره 10003399250731به خیل علاقمندان و محبان این شهید گرامی بپوندید.

دومین همایش روز جوان

Back to Top

Template Design:kavoshrayan