Leader
30 مهر 1397 ساعت 15:17

من مبلغ این کتاب هستم

استاد پناهیان:

حتماً کتاب خاطرات شهید ابراهیم هادی را بخوانید/با مطالعۀ این کتاب نگاه و رفتارتان عوض می‌شود

بیشتر بدانید
Cloud
Masjed

نظر امام خامنه ای درباره شهید ابراهیم هادی

امام خامنه ای:

شهدایی که برای نگارش زندگی‌شان انتخاب می‌شوند، شهدایی باشند که شخصیت آنها به قول معروف کاریزما داشته باشد

بیشتر بدانید

حضور استاد پناهیان در کانال کمیل

پناهیان : مملکتی که شهدا آزادش کردند، کسانی مثل این شهدا می‌توانند آبادش کنند!

 

✅هر مشکلی در مملکت باقی مانده، مطمئن باشید مهمترین علتش اینست که مسولین سیاسی و مدیران میانی و کلان ما مانند شهید برونسی و امثال او نیستند.

✅مملکتی که می‌خواهد خودش را به امام زمان برساند، باید سیاسیونش مثل شهیدباکری و حاج احمدمتوسلیان و .. باشند.

✅ امیرالمؤمنین(ع) فرمود: ترسوها نباید به جنگ بروند، چون سریع شکست می‌خورند!/کسی که ترسو است، نباید در عرصه مدیریت کشور ورود پیدا کند.

✅ما باید به کجا برسیم؟ به جایی که امثال کسانی که در اینجا به شهادت رسیدند، سیاسیون ما باشند.

✅ شهدای کانال کمیل در اثر خیانت، مظلومانه شهید شدند. دعا کنید هرکس خواست به فرمانده کل قوا خیانت کند، رسوا شود.

 

◾️◾️◾️◾️◾️◾️◾️◾️◾️◾️

حجت الاسلام پناهیان:

  • شهدای ما برترین‌های ما در زمان خودشان بودند. برترین‌های ما هر کجا باشند قابل احترامند، حتی اگر شهید نشده باشند، ولی ما باید به جایی برسیم که امثال شخصیت‌های برجسته‌ای که به شهادت رسیدند، سیاسیون ما باشند و الا به آبادنی فراوان و فراگیر نمی‏رسیم.
  • برای شنیدن فایل صوتی این سخنرانی .کلیک کنید
  • برای تماشای ویدئوی این سخنرانی کلیک کنید

  • وقتی خاطرات شهدا را می‌شنوید، فکر نکنید همه مثل شهدا بودند. حتی همۀ رزمندگان هم مثل شهدا نبودند. اینها عده‌ایی برگزیده و کم بودند که تعدادشان هیچ وقت زیاد نیست و همیشه تک و کم هستند. اینها به تعبیر قرآن «السَّابِقُونَ السَّابِقُون‏» بودند.
  • یادتان باشد! وقتی جنگ شد، عدۀ «کمی» بودند که به بقیه نگاه نکردند، زندگی روزمره را رها کردند و حرکت کردند! آنها کسانی بودند که اگر الان هم بودند، تک بودند! اگر الان هم بودند، کم و غریب و قابل تقدیس بودند. همین الان ورزشکاری مثل شهید ابراهیم هادی پیدا کنید که دوست داشت گم‌نام باشد؛ و ورزشکاری بود که مردانه کشتی می‌گرفت؛ می‌گفت من در مسابقات کشتی،نقطۀ ضعف حریف را نمی‌گیرم! اگر چنین ورزشکاری پیدا کردید، باید به او التماس دعا بگویید، او یک شهید زنده است! این آدم‌ها همیشه کم هستند، اینها دردانه‌های عالم خلقت هستند که نصیب زمانۀ ما شدند.
  • شهدای ما از نوادر روزگار بودند. ولی ما باید به جایی برسیم که امثال کسانی که در اینجا به شهادت رسیدند، سیاسیون ما باشند. مملکتی که می‌خواهد خودش را به امام زمان(عج) برساند، باید سیاسیونش مثل شهید باکری و حاج احمد متوسلیان و شهید همت و شهید ردانی‌پور و این شهدا باشند. مسئولین مملکتی بدانند که انتظار مردم از آنها بالا می‌رود.
  • اگر مشکلی در مملکت باقی ماند، شما مطمئن باشید مهمترین علتش این است که مسولین سیاسی ما و مدیران میانی و کلان ما مانند شهید برونسی نیستند. او اینقدر مرد عمل و اخلاص بود، که وقتی مشکلی برایش پیش می‌آمد که از توانش خارج بود، خدا کار او را راه می‌انداخت. مسولین سیاسی ما باید مثل اینها بشوند. مملکتی که این شهدا آزادش کردند، کسانی مثل این شهدا می‌توانند آبادش کنند؛ آنها کجا هستند؟
  • ما زمان جنگ خیلی از ابزارهای نظامی را از دشمن گرفتیم. سپاه در اوایل جنگ تجهیزات نظامی‌اش را از بعثی‌ها گرفت. اصلاً تانک نداشت. حتی سیم خاردار هم به ما نمی‌فروختند. کشوری که دفاع مقدس را با کمبود امکانات پشت سر گذاشته است، شما باور می‌کنید حالا نتواند کار را پیش ببرد؟! ما اصلاً نیازی به دشمنان نداریم. قدرت امروز ما اصلاً با آن زمان قابل مقایسه نیست. ما الان اینقدر در منطقه قدرت داریم که حد و حساب ندارد. سیاسیون باید از این موقعیت‌ها استفاده کنند.
  •  امیرالمؤمنین(ع) فرمود: «جایز نیست ترسوها به جهاد و جنگ بروند، چون سریع شکست می‌خورند! اگر اینها به جبهه بیایند، جبهه را خراب می‌کنند! از همان پشت جبهه، به کسانی که در خط مقدم هستند کمک کنند. کسی که ترسو است، نباید در عرصه مدیریت کشور ورود پیدا کند. (امیرالمومنین: الْجَبَانُ لَا یَحِلُّ لَهُ أَنْ یَغْزُوَ لِأَنَّ الْجَبَانَ یَنْهَزِمُ سَرِیعاً وَ لَکِنْ.. جعفریات/79)
  • در عملیات والفجر مقدماتی، خیانت شد و عملیات لو رفت و بیشترین شهید را دادیم. خیانت همان چیزی است که آقا اخیرا ازش تعبیر به نفوذ کردند. الان شما بین کانال کمیل و حنظله هستید و برای چنین شهدای مظلومی اشک می‌ریزید. اگر می‌خواهید دعا کنید خدا جلوی نفوذ در این کشور را بگیرد، اینجا دعا کنید. دعا کنید کسی نتواند به نائب امام زمان(عج) و فرماندۀ کل قوا خیانت کند، و هرکس خواست خیانت کند، خدا رسوایش کند.

 

دریافت فایل صوتی این سخنرانی .کلیک کنید

نظرات   

 
-1 #1 مصيب شريفي بازوند 1395-03-26 21:09
چه فرقی می کند ، فکه همان کعبه است اگر بیندیشیم ! برای پریدن بال و پر نمی خواهم .همین پوتین های کهنه هم می توانند منرا به اوج پرواز برسانند. نردبان من تا خدا رملستان فکه است .

آری ،دلمان تنگ شده است برای حاج احمد کاظمی و لشکر ۸ نجف اشرف !
دلمان تنگ شده است برای سردار غریب ارتفاعات بازی دراز ،شهید محمود کاوه !
دلمان تنگ شده است برای سردار فاطمی نبرد بدر و طلائیه ، شهید عبدالحسین برونسی !

و سلام می کنیم بر گردان غواصی یاسین و نوح در شب کربلای چهار و نهر (( خیین ))
سلام بر حاج احمد متوسلیان و لشکر ۲۷ حضرت رسول .ص.
سلام بر حاج محمد ابراهیم همت و جزایر مجنون
سلام بر حاج کاظم نجفی رستگار و لشکر ده سیدالشهدا .ع. همان که سالهای سال در نیزارهای مجنون نشانی از مزار نداشت !
سلام بر اهالی فکه و معبر کمیل و شهید بدون مزار این معبر بهشتی : شهیدابراهیم هادی !

و رحمت و سلام خداوند بر ۶۲۰۰ شهید آسمانی استان لرستان

یازهرا .س.
و ……………………………………… ……………………التماس دعا
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Back to Top

Template Design:kavoshrayan